Hakkımızda

Image
Image
Turkish Arab Gate Danışmanlık Ltd. Şti

Daha İyi Markalar, Daha İyi Yaşam

Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG) küresel ticaretinde yenilikçi bir ortağız. Belirli bir ülke için dil etiketleme hizmeti sağlayan 300'den fazla tanınmış uluslararası üretici markasını sunuyoruz, İhtiyacınız olanı sunuyoruz.

Turkish Arab Gate Danışmanlık Ltd. Şti. (TAG), iddialı gıda ürünleri konseptimiz aracılığıyla küresel olarak gıda ürünleri ve şekerleme pazarlamasında yoğun bir şekilde yer almaktadır. 1996 yılında dünya çapında tanınmak gibi büyük bir vizyonla kurulan TAG, 2010 yılının ilk aşamasında bölgedeki en güvenilir distribütör olmak için önemli ölçüde gelişmiştir.

Image

Misyonumuz

Maliyet liderliği ve farklılaşma stratejisi ile yüksek kaliteli ürün standartlarını koruyarak ve sürdürülebilir rekabet avantajları (SCA) elde ederek Hızlı Tüketim Malları - FMCG'de lider markalardan biri olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimize ve tüketicilerimize ihtiyaçlarını yerel ve uluslararası standartlara göre karşılayan yüksek kaliteli ürünler sunmaya kararlıyız.

KİMLERE TEDARİK EDİYORUZ?

ithalatçılar, Distribütörler, büyük toptancılar, süpermarketler ve hipermarketler, yerel mağazalar, satın alma grupları, komisyoncular ve acenteler, benzin istasyonları

Vaadimiz

Ekibimiz zengin deneyime ve olağanüstü sorumluluk düzeyine sahip yetkin iş arkadaşlarından oluşmaktadır. Güvenilir ve zamanında tedarikler, her karara bireysel yaklaşım ve ortaklarımıza özel indirimler sunuyoruz. Sizinle uzun vadeli, güvenilir ve karşılıklı yarar sağlayan bir ilişki kurmaya çalışıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZE VE ORTAKLARIMIZA NE BİLDİRİYORUZ?

 • 1

  Verdiğimiz söz, imzalı bir sözleşmeden daha değerli

 • 2

  Fiyatı sunduğumuzda, buna güvenebilirsiniz

 • 3

  Ne olursa olsun malları zamanında tedarik ediyoruz

 • 4

  Biz profesyonel tavsiye veren ticarette uzmanız

 • 5

  Konforunuz için kendimizi sorumlu hissediyoruz

 • 6

  Finansal olarak istikrarlı ve güveniliriz

Sertifikalarımız

Copyright @2021 TAG BRANDS